Národní Balet Gruzií „Sukhishvili“

Slavný Národní Balet Gruzie „Sukhishvili“ pod vedením Nino a Iliko Sukhishvili se po prvním grandiózním vystoupení vrací do České republiky.

Po celou svou historii Národní Balet Gruzie „Sukhishvili“ uskutečnil více než 300 turné, jedenáckrát cestoval přes 5 kontinentů a 90 zemí, uskutečnil 12 300 koncertů a jeho show zhlédlo více než 15 milionů nadšených diváků. Na americkém kontinentě se o něm psalo jako o „nejlepší show na Broadwayi“, v Austrálii jej nazvali osmým divem světa. Na nejprestižnější scéně v La Scale stoupala po představení opona vzhůru čtrnáctkrát a soubor tak překonal rekord legendárního Carusa s jedenácti oponami.
Během koncertního turné po Anglii obdivovala výkon baletu sama královna Velké Británie, jež osobně Iliko Suhishvilimu předala zlatou medaili. 

Tisk napsal: „Gruzínští umělci – to je dokonalost, to je let! Bouře na jevišti!„. – Daily Mirrors(UK)

Představení o dvou aktech, 2 hodiny s přestávkou (15 minut)

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout on-line přímo na ticketportal.cz -HOMEtickets!! 
 „Bezbariérový přístup:“ANO Galerie, zvláštní místa pro vozíčkáře, držitele průkazu ZTP/P a doprovod ZTP/P (jedna osoba) NE